PŁYNY INNOVA-THERM

„Innova-Therm” to uznane przez fachowców za niezawodne i niedrogie płyny niezamarzające do instalacji grzewczych i chłodzących, tj. pomp ciepła, instalacji centralnego ogrzewania (instalacji c.o.), kolektorów słonecznych (solarnych), instalacji tryskaczowych oraz instalacji klimatyzacyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje płynów do ochrony instalacji:

  • płyny niezamarzające INNOVA-THERM, oparte na:

– glikolu propylenowym (INNOVA-THERM „P”),

– glikolu etylenowym (INNOVA-THERM „E”)

– glicerolu (INNOVA-THERM „N”);

  • środek antykorozyjny do instalacji (INNOVA-THERM „ANTI-COR”);
  • płyn do instalacji zabezpieczający przed korozją, odkładaniem się kamienia kotłowego i zwiększający wydajność układu grzewczego (INNOVA-THERM „AQUA+”).

Produktem najnowszej generacji jest płyn niezamarzający INNOVA-THERM „N” – przyjazny środowisku i całkowicie bezpieczny dla człowieka. Główny składnik płynu do instalacji INNOVA-THERM „N” to glicerol (gliceryna) – surowiec pochodzący ze źródeł odnawialnych. Glicerol jest bezpieczniejszy dla użytkownika niż stosowany powszechnie glikol etylenowy. Charakteryzuje się też wyższym współczynnikiem wymiany ciepła niż płyny np. na glikolu propylenowym.

Szczegółowe informacje na temat płynów niezamarzających do instalacji na bazie glikolu propylenowego, glikolu etylenowego oraz glicerolu, współczynników przewodnictwa ciepła oraz innych parametrów są dostępne TUTAJ

JAKI PŁYN DO INSTALACJI?

Szczegółowe informacje na temat zalecanego doboru płynów niezamarzających INNOVA-THERM do c.o., pomp ciepła, kolektorów solarnych, tryskaczy i klimatyzatorów znajdują się w TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą płynów do instalacji INNOVA-THERM opartych na glikolu lub glicerolu. Polecamy je do pomp ciepła, instalacji centralnego ogrzewania (instalacji c.o.), kolektorów słonecznych (solarnych), instalacji tryskaczowych oraz instalacji klimatyzacyjnych.

OPAKOWANIA

  • paletopojemnik 1000 litrów,
  • beczka 200 litrów,
  • beczka 120 litrów,
  • kanister 20 litrów,
  • kanister 5 litrów (tylko ANTI-COR),
  • butelka 1 litr (tylko ANTI-COR).

Opakowania na zamówienie: płyny niezamarzające INNOVA-THERM – 5 litrów.

innova1

Znak graficzny oraz nazwa płynu Innova-Therm zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP.

 W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielami naszej firmy.